Quizvraag 6164
Deze vraag komt ook voor in:
Verwante vragen

Ieder land heeft zijn eigen festiviteiten. Mexico heeft zijn dia de los muertos, Ierland heeft st-Patricks day en Duitsland zijn Oktoberfest. Maar welke bekend feest houdt men jaarlijks in de Spaanse stad Bunol waar de straten jaarlijks rood kleuren. Ruim 30.000 mensen gooien zo’n 125.000 kilo tomaten naar elkaar in het grootste tomatengevecht ter wereld. Niemand weet precies hoe het ooit is begonnen en er zit dus geen oude traditie aan vast, maar dat maakt het niet minder leuk. Hoe heet dit tomatengevecht?
Welke vrijdagen brengen ongeluk?

Hoe heet het als je 10 jaar getrouwd bent?
In welk land werden er in juni 2015 heel wat mensen vermoord op het strand van twee toeristische hotels? Hierbij kwamen zeker 37 mensen om.

Hoe heet het als je 60 jaar getrouwd bent?
Een kieszak is de persoon die hier een deel van zijn mannelijk lichaam portretteert. Hoe heet het fenomeen waarvan prachtige panorama's op subtiele wijze veredeld worden met harige balzakken?